Küçük bir tasarıma sahip pelet sobası, ön çıkış yeri bulunmaması sayesinde. Renkli seramik (Beyaz, Siyah, Bordeaux) veya deri efekte (Cilt) ve taş kaplamalı (Kumtaşı, Sabuntaşı) çelikten yapılmıştır.

Toba-if-design

Bu soba AIR, COMFORT AIR, HYDRO sürümlerinde mevcuttur.

AIR ve COMFORT AIR sürümleri, kullanılan pelet türüne göre oksitleyici havanın otomatik olarak ayarlanması için Active System ile donatılmıştır. HYDRO sürümü, artık akıllı bir sistemin akıllı evrimi olan Active +'ya sahip ve internet arayüzleriyle uyumlu.

AIR ve COMFORT AIR sürümleri termostatlı bir uzaktan kumanda ile donatılmıştır; şu özelliklere sahiptir: açma / kapama zamanlarını programlama, istenen sıcaklığı ayarlama, güç ve havalandırma ayarlarını yapma, farklı kanallardaki havanın akışını ayarlama (yalnızca COMFORT AIR sürümleri için) . HYDRO sürümü, kolay ve sezgisel işlevleri olan bir kontrol paneli aracılığıyla çalışır ve özel bir uygulama (Uygulama) aracılığıyla akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden (aksesuar kiti ile) de yönetebilir ve programlayabilirsiniz.

Ürün geri bildirimi

Tasarıma ek olarak, programlama imkânı ve ocağın verimliliği katma değerdir. - Kemer. Luca Gangemi. Ateşiniz hakkında daha fazla bilgi okuyun .

Gangemi_toba

Toba yeni "deri efekti" kaplamasında

Toba-2
Toba3

Nasıl çalışır

UZAKTAN KUMANDA  Telekomünikasyon

Bu, birkaç düğme ve çok sayıda işlev içeren uzaktan kumandadır. Normal ve günlük programlama işlevlerine ek olarak, gün boyunca farklı sıcaklıkları farklı zaman aralıklarında programlayabilirsiniz. Sıcaklık, bırakıldığı yerde tam olarak okunabildiğinden (termostat işlevi), konfor seviyesi garanti edilir.

CEP TELEFONLARI VE BÜYÜK ŞERİTLER    Akıllı tablet

Tüm MCZ pelet modelleri cep telefonuyla basit bir metin mesajıyla yönetilebilir (aksesuar kiti gereklidir).


TEKNİK VERİ
Nominal çıkış gücü
8,00 kW
Minimum çıkış gücü
2,40 kW
Max'in verimliliği
91.70%
Hazne kapasitesi
37.00 lt
Pellet saatlik tüketim (Min)
0,60 kg / sa
Pelet saatlik tüketim (Maks.)
1,80 kg / sa
Özerklik (Min)
40.00 saat
Özerklik (Max)
13.00 saat
Isıtılabilir hacim
196m³ (*)
Duman çıkışı
8 cm
Net ağırlık
140 kg
Max de egzoz dumanının sıcaklığı
170 ºC
Duman kütlesi
6,6 g / sn

(*) Isıtılabilir hacim, yalıtılmış bir odada ürünle ısıtılabilen metreküp sayısını, dolayısıyla m³ başına 35 kcal / saat ortalama kalorifik gereksinimi ifade eder